Private Dynamic Stream Wrapper (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: image
uk: зображення

en: File download
uk: Завантаження файла

en: Image generation in progress. Try again shortly.
uk: Виконується генерування зображень. Спробуйте пізніше.

en: Error generating image.
uk: Помилка генерування зображення.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
uk: Помилка генерування похідного зображення розташованого у %path.

en: Generate image style
uk: Генерувати стиль зображення
