Private files download permission (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Path
cs: Cesta

en: Directory path
cs: Cesta k adresáři
