Private files download permission (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Path
el: Διαδρομή

en: Directory path
el: Διαδρομή καταλόγου
