Private files download permission (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Path
km: ផ្លូវ
