Private files download permission (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Path
nl: Pad

en: Directory path
nl: Map pad
