Private files download permission (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ
