Private files download permission (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Path
da: Sti

en: anonymous user
da: anonym bruger

en: Directory path
da: Mappesti
