Private files download permission (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Access control
gu: વપરાશ નિયંત્રણ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Path
gu: પાથ
