Private files download permission (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Path
mn: Зам
