Private files download permission (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Path
mr: रस्ता
