Private files download permission (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Path
fa: مسیر
