Private files download permission (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Access control
ro: Control acces

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Path
ro: Cale

en: anonymous user
ro: utilizator anonim
