Private files download permission (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Access control
sv: Behörighet

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Path
sv: Sökväg

en: anonymous user
sv: gäst

en: Directory path
sv: Sökväg till katalog
