Private files download permission (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Access control
te: అనుమతి నియంత్రణ

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: anonymous user
te: అజ్ఞాత వాడుకరి
