Private files download permission (7.x-2.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Path
eo: Vojo

en: anonymous user
eo: anonima uzanto
