Private files download permission (7.x-2.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Yes
af: Ja

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Path
af: Pad

en: anonymous user
af: anonieme gebruiker
