Private files download permission (7.x-2.3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: Yes
ar: نعم

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Path
ar: المسار

en: anonymous user
ar: مستخدم مجهول
