Private files download permission (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Access control
ast: Control d'accesu

en: Yes
ast: Sí

en: Edit
ast: Editar

en: Path
ast: Camín
