Private files download permission (7.x-2.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: Yes
be: Так

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Path
be: Сцежка

en: anonymous user
be: ананімны карыстальнік
