Private files download permission (7.x-2.3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Yes
bo: ཡིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: anonymous user
bo: གསང་མིང་སྤྱོད་མཁན
