Private files download permission (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Path
ca: Camí

en: Preferences
ca: Preferències

en: anonymous user
ca: usuari anònim

en: Save preferences
ca: Desa les preferència
