Private files download permission (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Yes
et: Jah

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Path
et: Tee

en: anonymous user
et: anonüümne kasutaja

en: Directory path
et: Sihtkataloog
