Private files download permission (7.x-2.3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Access control
fr: Contrôle d'accès

en: Yes
fr: Oui

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Path
fr: Chemin

en: Preferences
fr: Préférences

en: anonymous user
fr: utilisateur anonyme

en: Directory path
fr: Chemin du répertoire

en: Save preferences
fr: Enregistrer les préférences
