Private files download permission (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Yes
gl: Si

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Path
gl: Ruta

en: anonymous user
gl: usuario/a anónimo/a

en: Directory path
gl: Ruta do directorio
