Private files download permission (7.x-2.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Access control
id: Kendali akses

en: Yes
id: Ya

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Path
id: Jalur

en: anonymous user
id: pengunjung anonim
