Private files download permission (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Yes
lt: Taip

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Path
lt: Kelias

en: anonymous user
lt: anonimas

en: Directory path
lt: Katalogo kelias
