Private files download permission (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Yes
lv: Jā

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Path
lv: Ceļš

en: anonymous user
lv: anonīms lietotājs
