Private files download permission (7.x-2.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Path
nn: Sti

en: anonymous user
nn: anonym brukar
