Private files download permission (7.x-2.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
