Private files download permission (7.x-2.4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Yes
bg: Да

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Path
bg: Път

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: anonymous user
bg: анонимен потребител
