Private files download permission (7.x-2.4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Path
bs: Putanja

en: anonymous user
bs: Anonimni korisnik
