Private files download permission (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Yes
hr: Da

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Path
hr: Putanja

en: anonymous user
hr: anonimni korisnik
