Private files download permission (7.x-2.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: anonymous user
jv: panganggo anonim
