Private files download permission (7.x-2.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Yes
ka: დიახ

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Path
ka: გზა
