Private files download permission (7.x-2.4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Access control
ru: Контроль доступа

en: Yes
ru: Да

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Path
ru: Путь

en: anonymous user
ru: анонимный пользователь

en: Directory path
ru: Путь к папке
