Private files download permission (7.x-2.4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Access control
si: ප්‍රවේශ පාලක

en: Edit
si: සංස්කරණය
