Private files download permission (7.x-2.4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Yes
sl: Da

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Path
sl: Pot

en: anonymous user
sl: Anonimni uporabnik
