Private files download permission (7.x-2.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: Yes
sq: Po

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Path
sq: Pozicioni
