Private files download permission (7.x-2.5) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Yes
am: እሺ

en: Edit
am: አርትእ

en: Path
am: ዱካ

en: anonymous user
am: ስም አልባ ተጠቃሚ
