Private files download permission (7.x-2.5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।
