Private files download permission (7.x-2.5) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Access control
hi: अभिगम नियंत्रण

en: Yes
hi: हाँ

en: Edit
hi: संपादित करें

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Path
hi: मार्ग

en: anonymous user
hi: अज्ञात उपयोक्ता
