Private files download permission (7.x-2.5) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Yes
hu: Igen

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Path
hu: Útvonal

en: Preferences
hu: Beállítások

en: anonymous user
hu: névtelen látogató

en: Directory path
hu: Könyvtár útvonal
