Private files download permission (7.x-2.5) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Access control
is: Aðgangsstýring

en: Yes
is: Já

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Path
is: Slóð

en: anonymous user
is: Óskráður notandi
