Private files download permission (7.x-2.5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Path
kk: Жол

en: anonymous user
kk: тіркелмеген пайдаланушы
