Private files download permission (7.x-2.5) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو
