Private files download permission (7.x-2.5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း
