Private files download permission (7.x-2.5) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Path
os: Фæндаг
