Private files download permission (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Yes
sk: Áno

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Path
sk: Cesta

en: anonymous user
sk: anonymný používateľ

en: Directory path
sk: Cesta k priečinku
