Private files download permission (7.x-2.5) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Access control
sr: Контрола приступа

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Path
sr: Путања
