Private files download permission (7.x-2.6) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Yes
cy: Ie

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Path
cy: Llwybr

en: anonymous user
cy: defnyddiwr anhysbys
